kotol plynový kondenzačný

 
 

Služby a bonusy

S tovarom, ktorý u nás kúpite dostávate aj komplexnú ponuku služieb.

Montáž a pripojenie.

Ak potrebujete zariadenie namontovať, obráťte sa na nás a dohodnite si s nami bezplatnú obhliadku a my vám spracujeme kvalifikovanú cenovú ponuku.

Rozsah našich činností:

  • kondenzačné, nekondenzačné, stacionárne, závesné kotly, kotly na tuhé palivo
  • rozvody ÚK - podlahové kúrenie / radiátorové, konvektory
  • dodávka a montáž solárnych panelov, poradenstvo
  • dodávka a montáž teplených čerpadiel vzduch voda, poradenstvo
  • rozvody vody
  • vyregulovanie starých vykurovacích systémov ÚK
  • starostlivosť o vykurovaciu sústavu

Uvedenie kotla do prevádzky.

Moderné plynové kotly vyžadujú, aby ich po namontovaní uviedol do prevádzky autorizovaný technik. To je aj podmienkou výrobcu pre platnosť záručných podmienok. Kotol zakúpený u nás vám spustí náš technik a vystaví vám o uvedení do prevádzky protokol a záručný list.

Servis plynových kotlov a elektronických zariadení.

Na všetky zariadenia, ktoré boli zakúpené u nás a uvedené do prevádzky našim servisným technikom vykonávame záručný aj pozáručný servis. Ak potrebujete servis, stačí zavolať na hotline: 0948-204443 alebo napísať na info@kotol-kotly.sk.

Dovoz a doprava.

Objednaný tovar vám dopravíme prostredníctvom kuriérskej služby na vami určené miesto kdekoľvek na Slovensku. Ak vám viac vyhovuje osobné prevzatie v Bratislave, označte túto možnosť v objednávacom formulári. Keď bude tovar k dispozícii, náš pracovník vás bude kontaktovať. Tovar si potom môžte prevziať v sklade v areáli obchodného centra Avion (Hornbach, Hypernova, Ikea).

 

Tovar môžete uhradiť v hotovosti do rúk kuriéra alebo vopred platbou na náš účet. Pokiaľ sa rozhodnete pre úhradu platbou na účet, bude vám tovar doručený kuriérom bez poplatku za dopravu. Ak je tovar veľmi ľahký a malý, pošleme vám ho balíkovou službou Slovenskej pošty.